Wolne pozycje

Doradca ds. Części Zamiennych

Nazwa pozycji Doradca ds. Części Zamiennych
Miejsce pracy UL.OBORNICKA 137, SUCHY LAS K/POZNANIA
E-mail [javascript protected email]
Zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta zgodnie z obowiązującymi standardami Koncernu Renault i Dacia
  • Współpraca z działem Serwisu w zakresie typowania oraz dostarczania części
  • Przyjmowanie i wydawanie części zamiennych oraz kontrola stanów magazynowych
  • Nadzór nad procesem zamówień, prowadzenie czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz strategii handlowej firmy

Wymagany profil kandydata

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • Dbałość o jakość obsługi klienta i dobry wizerunek firmy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i doskonała organizacja
  • Gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy
  • Wymagane czynne prawo jazdy kat B
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • Samodzielność i systematyczność w działaniu
  • Nastawienie na osiągnięcie celów i realizację zadań, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego